2020. gada 1. ceturksni aizvadījām ar labiem rezultātiem

2020. gada pirmajā ceturksnī Senergo piegādātās elektroenerģijas apjoms pieaudzis vairāk nekā 2,3 reizes, salīdzinot...
Kļūt par klientu

2020. gada pirmajā ceturksnī Senergo piegādātās elektroenerģijas apjoms pieaudzis vairāk nekā 2,3 reizes, salīdzinot ar šo pašu periodu pagājušajā gadā. Kopumā Latvijas uzņēmumiem un valsts un pašvaldību institūcijām piegādājām jau nedaudz vairāk kā 12 700 MWh, šādi turpinot stiprināt savas pozīcijas Latvijas elektroenerģijas tirgū.

Šobrīd sadarbojamies jau ar 162 klientiem visos Latvijas reģionos. Tāpat gada laikā esam uzvarējuši 83 publiskos iepirkumos, kas ļauj mums būt daļai no virknes valsts un pašvaldību iestāžu ikdienas darbības. Noslēdzoties 2020. gada pirmajam ceturksnim, mūsu lielāko klientu vidū bija tādas iestādes kā Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, Daugavpils Komunālās saimniecības pārvalde, Daugavpils izglītības pārvalde, Mārupes novada dome, Rīgas dzemdību nams un citi.

2020. gada pirmajā ceturksnī elektrības tirdzniecības ietvaros turpinājām piedāvāt gan fiksētās, gan mainīgās cenas tarifus. Papildu tam sniedzam arī monitoringa pakalpojumus elektroenerģijas kvalitātes un patēriņa novērtēšanai, finansējam klientu elektroenerģijas projektus, kā arī sadarbojamies ar mazo elektrostaciju īpašniekiem un citiem elektroenerģijas ražotājiem, palīdzot pārstrukturēt elektroenerģijas ražošanas grafiku un palielināt ienākumus no ražošanas.

Tevi varētu interesēt

maijs 7, 2020
Kas atšķir elektrības piegādātājus?

Lai arī kāds elektrības piegādātājs uzņēmumam būtu, tā gala rēķinu par elektrību veido trīs komponentes maksa par patērēto elektrību saskaņā...

Lasīt visu
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram