Šī gada 8.–10. oktobrī priecāsimies satikt starptautiskās izstādes “Lauksaimniecības un meža tehnika 2020” dalībniekus un apmeklētājus izstāžu centrā “Rāmava”. Ikdienā nodrošinot uzņēmumiem un mājsaimniecībām augstas kvalitātes energoefektivitātes veicināšanas un elektroenerģijas piegādes pakalpojumus, izstādē mēs dalīsimies ar labāko praksi, kas ļauj mūsu klientiem optimizēt elektroenerģijas patēriņu un ietaupīt.

Savā stendā mēs pastāstīsim:

Tāpat mēs nodemonstrēsim elektroenerģijas patēriņa monitoringam izmantoto viedierīci, kā arī piedāvāsim iespēju iepazīties ar mūsu elektroenerģijas piegādes līguma projektu.

Īpašais piedāvājums

Rosinot izstādes dalībniekus un apmeklētājus pašus pārliecināties par to, cik viegli var mainīt elektroenerģijas piegādātāju, esam sagatavojuši īpašo piedāvājumu — bezmaksas dāvanu karti elektrības patēriņam līdz 5 000 kWh pirmajā mēnesī. Noslēdzot elektroenerģijas piegādes līgumu uz termiņu ne mazāku par 12 mēnešiem, ar dāvanu karti būs iespējams ietaupīt līdz pat 250 eiro.

Starptautiskā izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika 2020” būs tradicionāli veltīta tehnikas jaunumiem, tehnoloģiju inovācijām, labākajiem risinājumiem, kā arī pieredzes apmaiņai. Programmā ir paredzētas arī smagās tehnikas sacensības un demonstrācijas. Izstāde notiks, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus.

Uz tikšanos mūsu stendā!