Ar īpašo piedāvājumu piedalīsimies izstādē “Lauksaimniecības un meža tehnika 2020”

Šī gada 8.–10. oktobrī priecāsimies satikt starptautiskās izstādes “Lauksaimniecības...
Kļūt par klientu

Šī gada 8.–10. oktobrī priecāsimies satikt starptautiskās izstādes “Lauksaimniecības un meža tehnika 2020” dalībniekus un apmeklētājus izstāžu centrā “Rāmava”. Ikdienā nodrošinot uzņēmumiem un mājsaimniecībām augstas kvalitātes energoefektivitātes veicināšanas un elektroenerģijas piegādes pakalpojumus, izstādē mēs dalīsimies ar labāko praksi, kas ļauj mūsu klientiem optimizēt elektroenerģijas patēriņu un ietaupīt.

Savā stendā mēs pastāstīsim:

  • kādu finanšu ieguvumu sniedz elektroenerģijas patēriņa monitorings;
  • kādā veidā un kādiem nolūkiem veicināt energoefektivitāti;
  • kāds elektroenerģijas tarifa plāns būs piemērots tieši jūsu uzņēmumam vai mājsaimniecībai.

Tāpat mēs nodemonstrēsim elektroenerģijas patēriņa monitoringam izmantoto viedierīci, kā arī piedāvāsim iespēju iepazīties ar mūsu elektroenerģijas piegādes līguma projektu.

Īpašais piedāvājums

Rosinot izstādes dalībniekus un apmeklētājus pašus pārliecināties par to, cik viegli var mainīt elektroenerģijas piegādātāju, esam sagatavojuši īpašo piedāvājumu — bezmaksas dāvanu karti elektrības patēriņam līdz 5 000 kWh pirmajā mēnesī. Noslēdzot elektroenerģijas piegādes līgumu uz termiņu ne mazāku par 12 mēnešiem, ar dāvanu karti būs iespējams ietaupīt līdz pat 250 eiro.

Starptautiskā izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika 2020” būs tradicionāli veltīta tehnikas jaunumiem, tehnoloģiju inovācijām, labākajiem risinājumiem, kā arī pieredzes apmaiņai. Programmā ir paredzētas arī smagās tehnikas sacensības un demonstrācijas. Izstāde notiks, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus.

Uz tikšanos mūsu stendā!

Tevi varētu interesēt

marts 29, 2021
Kā samazināt elektrības izmaksas ar atbilstošu pieslēguma jaudu?

Atbilstošas elektrotīkla pieslēguma jaudas izvēle ir svarīga, lai nodrošinātu elektroierīču darbību īpašumā, kā arī viens no faktoriem, kas ietekmē ikmēneša rēķina lielumu.

Lasīt visu
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram