Elektroenerģija 
uzņēmumiem

Tava biznesa specifikai pielāgots tarifs un individuālā cenu stratēģija
Saņemt piedāvājumu
Efektīva elektroenerģijas patēriņa plānošana ilgtermiņā nav iedomājama bez atbilstoša tarifa noteikšanas.

Piegādājot elektroenerģiju, mēs:

optimizējam tava uzņēmuma izmaksas, izstrādājot individuālu tarifa plānu
palīdzam sekot līdzi sadales tīkla tarifu izmaiņām;
piedāvājam zaļās elektroenerģijas izcelsmes sertifikātus atbildīgai attieksmei pret apkārtējo vidi un CO2 izmešu mazināšanai
2019. gadā klientiem piegādātās elektroenerģijas apjoms sasniedza 21 812 000 kWh un salīdzinot ar 2018. gadu kopumā ir audzis par 617%.

Mūsu eksperti palīdzēs saprast, kurš tarifa plāns būs piemērotākais tieši tavam uzņēmumam.

Pieteikties konsultācijai

Elektroenerģijas patērētāja ABC

Cik viegli mainīt elektroenerģijas tirgotāju?Kā veidojas elektrības cena?Mainīga vai fiksēta cena?

Individuālais  tarifs

Nemainīga cena visā līguma darbības laikā, kas nodrošina paredzamus izdevumus un sniedz izmaksu kontroli.

Dinamiskais tarifs

Elektroenerģijas cena tiek piesaistīta Nord Pool biržai, kas ļauj pielāgot patēriņu tirgus situācijai.

Individuālais + dinamiskais tarifs

Nemainīgā patēriņa daļa tiek noteikta pēc tarifa “Individuālais” principa, bet svārstīgais patēriņa apjoms tiek iegādāts pēc tarifa “Dinamiskais” principa.

Zaļās elektroenerģijas izcelsmes sertifikāti

Piedāvājam starptautiskos sertifikātus, ievērojot piegādātās atjaunojamās elektroenerģijas apjomu. Nepieciešamo sertifikātu apjomu iespējams pielāgot dažādu tarifu nosacījumiem, kā arī dažādiem līguma darbības termiņiem.

Atsauksmes

 • Mežroze

  Jau otro gadu izvēlamies Senergo kā elektroenerģijas piegādātāju. Līdzšinējā sadarbība ir ļoti ērta, līguma nosacījumi vienkārši. Mums, ražotājiem, svarīga ir ne tikai elektroenerģijas cena, bet arī apmaksas nosacījumi. Senergo pakalpojumi mūs pilnībā apmierina.

  Artūrs Kārlis Dreimanis, valdes priekšsēdētājss
 • Latvijas šķirnes sēklas

  Daudzus gadus bijām izmantojuši vienu elektroenerģijas piegādātāju. Beidzoties līguma termiņam pajautājām cenu arī Senergo. Mēs ieguvām labāku cenu piedāvājumu un arī garāku nomaksas termiņu.

  Uģis Dronka, valdes priekšsēdētājs
 • Pilger

  "Mēs strādājam viesnīcu un restorānu biznesā jau vairākus gadus un savā pilsētā esam lielākais tūristus apkalpojošais uzņēmums. Covid-19 krīze vienā mirklī apstādināja tūrisma un sabiedriskās ēdināšanas sfēru, momentāna reakcija uz situāciju bija ārkārtīgi būtiska. Mēs esam ļoti gandarīti par sapratni un pretimnākšanu no Senergo puses, jo mums ļoti operatīvu izdevās vienoties, kā restrukturizēt un atlikt ikmēneša maksājumus par elektrību. Ceram uz atsaucību arī turpmāk!

  Gunita Savicka-Kopilova, Pilger vadītāja
 • Baltic Re Group

  Strādājam nekustamā īpašuma nozarē un mūsu bizness ir ļoti dinamisks – ir gan jāinvestē jaunos objektos, gan jāpiesaista jauni nomnieki, un šādās situācijās arī elektroenerģijas pieslēgumu skaits un patēriņš ir mainīgs. Sadarbībā ar Senergo mums vienmēr izdodas atrast visefektīvāko elektropiegādes modeli, kurš ir specifiski piemērots mūsu biznesa vajadzībām. 

  Edgars Murāns, padomes loceklis
Kļūt par klientu

Jaunākais blogā

Kā samazināt elektrības izmaksas ar atbilstošu pieslēguma jaudu?

Atbilstošas elektrotīkla pieslēguma jaudas izvēle ir svarīga, lai nodrošinātu elektroierīču darbību īpašumā, kā arī viens no faktoriem, kas ietekmē ikmēneša rēķina lielumu.

Lasīt visu
envelopephone-handsetmap-markerpie-chartleafrocketlinkthumbs-upsort-amount-asc linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram