Energoefektivitātes 
projekti

Datu analīzē balstītie risinājumi pārdomātam patēriņam un mazākiem rēķiniem
Pieteikties konsultācijai
Lietderīga enerģijas izmantošana veicina uzņēmuma ilgtspēju un apliecina tā atbildīgu attieksmi pret apkārtējo vidi. Vienlaicīgi energoefektivitātes veicināšana ļauj samazināt uzņēmuma izmaksas, kas rodas, piemēram, siltuma zuduma vai nepietiekoši kontrolēta elektroenerģijas patēriņa dēļ.

Mēs uztveram energoefektivitāti kā pasākumu kopumu, kurš nevar būt vienāds visiem uzņēmumiem. Izvērtējot tava biznesa specifikai raksturīgu elektroenerģijas patēriņa dinamiku, izmantoto aprīkojumu un ēkas mikroklimata uzturēšanas sistēmas, mūsu speciālisti izstrādā individuālas rekomendācijas un risinājumus, kas samazinās tava uzņēmuma izmaksas par energoresursiem.

Kāpēc īstenot savu energoefektivitātes projektu kopā ar mums?

profesionāla un individuāla pieeja katram projektam
tehniski un ekonomiski pamatotu risinājumu izstrāde
mūsu piedāvātie risinājumi visbiežāk atmaksājas jau 2 gadu laikā
Pieteikties konsultācijai
Mārtiņš Bērziņš
Energoefektivitātes projektu vadītājs
e-pasts: martins.berzins@senergo.lvTel.: 6777 5178Mob.: 2786 9400

Energoefektivitātes ABC

Kā uzņēmums var samazināt elektroenerģijas patēriņu?Kas ir elektroenerģijas patēriņa monitorings?Kas ir projektu izstrāde un kāpēc tā ir izdevīga?

PROJEKTU IZSTRĀDE

Individuāla projektu izstrāde palīdzēs ietaupīt tavus finanšu resursus ilgtermiņā. Mums ir ievērojama pieredze individuālu energoefektivitātes projektu izstrādē un realizēšanā.


Gada ietaupījums: 32 000 EUR


Gada izdevumi par elektroenerģiju: 313 000 EUR

Nozare: mazumtirdzniecība

MONITORINGS

Ar mūsu uzstādīto viedierīču palīdzību tev būs iespēja sekot līdzi sava uzņēmuma elektroenerģijas kvalitātei un patēriņam. Ierīcēs uzkrātie dati palīdzēs izvēlēties tavam uzņēmumam atbilstošāko tarifu plānu un nepieciešamības gadījumā arī pārskatīt jaudu efektīvākai elektroenerģijas izmantošanai nākotnē.


Gada ietaupījums pēc objekta elektrotīklu monitoringa, EUR


Gada izdevumi par elektroenerģiju, t.sk. sadales tīkla maksājumi, EUR

Nozare: loģistika un pārvadājumi

REAKTĪVĀS JAUDAS KOMPENSĀCIJA

Mēs palīdzēsim piemeklēt atbilstošākos risinājumu un iekārtas, lai iespējami samazinātu reaktīvās jaudas pozīcijas izmaksas tavā rēķinā par sadales pakalpojumiem.

ELEKTROENERĢIJAS IZMAKSU OPTIMIZĒŠANA

Mūsu eksperti izvērtē objektu pieslēguma jaudas un izmantotos sadales tarifa plānus, lai noteiktu ekonomiski pamatotāku risinājumu, kas palīdzēs samazināt uzņēmuma izmaksas par elektroenerģijas pieslēgumu.

Atsauksmes

  • AS NordBrick

    Senergo (iepriekš Pillar Energy) eksperti iedziļinājās uzņēmuma vajadzībās, rūpīgi analizēja līdzšinējo elektroenerģijas patēriņa dinamiku un palīdzēja izvēlēties atbilstošāko tarifu plānu, kas ļāvis samazināt izmaksas par sistēmas pakalpojumiem.

    Gatis Liniņš, AS NordBrik valdes priekšsēdētājs
  • Piebalgas

    SIA Piebalgas atbalsta ilgtspējīgas mežsaimniecības politiku, savukārt Senergo (iepriekš Pillar Energy) iestājas par pārdomātu energoresursu izmantošanu.

    Aigars Ķimenis - SIA Piebalgas valdes loceklis
Kļūt par klientu

Jaunākais blogā

6 padomi, kā parūpēties par elektrodrošību brīvdabas pasākumos

Lai izvairītos no brīvdienu rūgtās pēcgaršas, esam sagatavojuši vairākus ieteikumus drošai atpūtai pie dabas.

Lasīt visu

Citi pakalpojumi

pencildatabaseenvelopeeyephone-handsetmap-markerpie-chartchart-barsthumbs-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram