Jūlijā uzvarējām 3 elektroenerģijas piegādes publiskajos iepirkumos

Uzsākot šā gada 3. ceturksni, mēs turpinām piedalīties publiskajos iepirkumos. Piedāvājot visizdevīgākos elektroenerģijas tarifus, jūlijā esam uzvarējuši trijos iepirkumos, kas ļauj mums turpmāk piegādāt elektroenerģiju Atkritumu apsaimniekošanas Dienvidlatgales starppašvaldību organizācijas atkritumu poligonam, Rīgas Nacionālajam zooloģiskajam dārzam un pašvaldības kapitālsabiedrības “Jelgavas novada KU” komunālo pakalpojumu infrastruktūras objektiem. Kopējais līgumos plānotais elektroenerģijas apjoms ir nedaudz vairāk kā 4 891 MWh gadā.

Līdz ar iepriekšminēto uzņēmumu pievienošanos esam pastiprinājuši savu klātbūtni Daugavpilī, Rīgā, Aizputes, Jelgavas un Tērvetes novadā. Kopumā mūsu portfelī ir jau 84 uzvarēti valsts un pašvaldību institūciju elektroenerģijas piegādes publiskie iepirkumi.

Atgādinām, ka mainīt elektroenerģijas piegādātāju ir vienkārši — izvēlieties kādu no mūsu tarifu plāniem, nosūtiet informāciju uz info@senergo.lv vai zvaniet uz klientu servisu pa tālruni +371 6777 5577. Ar mūsu šā gada pirmā pusgada darbības rezultātiem iespējams iepazīties šeit.