Kontakti

Mūsu komanda vienmēr ir gatava sniegt sadarbības piedāvājumu, konsultāciju vai atbildēt uz taviem jautājumiem.
Zvanīt

Par mums

Mūsu stāsts aizsākās 2013. gadā ar vienu transformatora punktu Rīgā. Pakāpeniski attīstoties, mēs esam pārvērtušies par pilnvērtīgu Latvijas energoresursu tirgus spēlētāju, kurš ir paguvis saņemt uzņēmumu un mājsaimniecību atzinību visos Latvijas reģionos.

Strādājot ar saviem klientiem, mēs augsti vērtējam atklātu un uzticamu sadarbību — tādu, kas rada pievienoto vērtību. Tieši tāpēc uzņēmumiem mēs piedāvājam biznesa specifikai pielāgotu pieslēgumu, individuālu energoefektivitātes veicināšanas plānu, kā arī viedtehnoloģijas, kas palīdz samazināt elektroenerģijas patēriņu un ietaupīt. Savukārt sadarbojoties ar mājsaimniecībām mēs rūpējamies ne tikai par skaidru un saprotamu līgumu, bet arī par izdevīgiem tarifiem bez tirgotāja apkalpošanas maksas.

Elektroenerģijai esot mūsu ikdienas dzīves un uzņēmumu darbības neatņemamai sastāvdaļai, esam gandarīti būt par vietējo piegādātāju, ar kuru viegli saprasties, sadarboties un īstenot pat vissarežģītākos energoefektivitātes projektus. Arī turpmāk sadarbība ar mums nozīmēs pretīmnākšanu, proaktīvu attieksmi un pārdomātus risinājumus. Pievienojies vietējai enerģijai arī tu!

Rekvizīti

Senergo, SIA
Elizabetes iela 23, Rīga, LV-1010
Reģistrācijas Nr. 40103693339

Elektroenerģijas tirgotāja SPRK licences NR. – ET0105

Tālr. +371 6777 5577
E-pasts info@senergo.lv

Mūsu komanda

Andrejs Kombecovs

Izpilddirektors
andrejs.kombecovs@senergo.lv
+371 29127869
Raimo Smukais

Pārdošanas direktors
raimo.smukais@senergo.lv
+371 29255928
Krista Birule

Klientu atbalsta speciālists
krista.birule@senergo.lv
+371 25478440
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram