2020. gadā piegādātā elektroenerģija

86 950 000 kWh
Saņemt piedāvājumu

Mūsu pakalpojumi ir pieejami visā Latvijā!

Piedāvājot pārdomātus risinājumus un izdevīgus tarifus, mūsu komanda ir kļuvusi par uzticamu sadarbības partneri daudziem dažādu nozaru uzņēmumiem un mājsaimniecībām. Mēs regulāri piedalāmies publisko iepirkumu konkursos un piegādājam elektroenerģiju arī valsts un pašvaldības iestādēm.
Kļūt par klientu
7 gadi
~ 100 uzvarēti publiski iepirkumi
Skaidrs 
un saprotams līgums
Saprātīgi rēķini
Taupības risinājumi

Atsauksmes

 • Mežroze

  Jau otro gadu izvēlamies Senergo kā elektroenerģijas piegādātāju. Līdzšinējā sadarbība ir ļoti ērta, līguma nosacījumi vienkārši. Mums, ražotājiem, svarīga ir ne tikai elektroenerģijas cena, bet arī apmaksas nosacījumi. Senergo pakalpojumi mūs pilnībā apmierina.

  Dreimanis Artūrs - Kārlis, Valdes priekšsēdētājs
 • Latvijas šķirnes sēklas

  Daudzus gadus bijām izmantojuši vienu elektroenerģijas piegādātāju. Beidzoties līguma termiņam pajautājām cenu arī Senergo. Mēs ieguvām labāku cenu piedāvājumu un arī garāku nomaksas termiņu.

  Dronka Uģis, Valdes priekšsēdētājs
 • Pilger

  Mēs strādājam viesnīcu un restorānu biznesā jau vairākus gadus un savā pilsētā esam lielākais tūristus apkalpojošais uzņēmums. Covid-19 krīze vienā mirklī apstādināja tūrisma un sabiedriskās ēdināšanas sfēru, momentāna reakcija uz situāciju bija ārkārtīgi būtiska. Mēs esam ļoti gandarīti par sapratni un pretimnākšanu no Senergo puses, jo mums ļoti operatīvu izdevās vienoties, kā restrukturizēt un atlikt ikmēneša maksājumus par elektrību. Ceram uz atsaucību arī turpmāk!

  Gunita Savicka-Kopilova, Pilger vadītāja
 • Nodegi

  Sadarbojamies ar Senergo divejādi. Ņemot vērā, ka ar savu koģenerācijas staciju mēs paši ražojam elektrību, tad sadarbībā ar Senergo speciālistiem atradām pareizāko pieeju, kā maksimalizēt ražošanas ienākumus. Savukārt papildus biznesam nepieciešamo elektroenerģijas patēriņu pērkam no Senergo. Sadarbība un komunikācija ir izdevusies ļoti veiksmīga.

  Gatis Ozols, īpašnieks
Kļūt par klientu
envelopephone-handsetmap-markercalendar-fullthumbs-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram