Mūsu piegādātās elektroenerģijas apjoms pārsniedza 3 miljonus kWh mēnesī

2019. gada decembrī Senergo elektroenerģijas tirdzniecības apjomi ir sasnieguši 3 miljonus kWh mēnesī, kas ir mūsu visu laiku augstākais radītājs un vairākas reizes pārsniedz piegādāto elektroenerģijas apjomu brīdī, kad Pillar Energy kļuva par Senergo. Ar šādu elektrības apjomu pietiktu, lai nodrošinātu 15 000 mājsaimniecību Latvijā ar elektroenerģiju mēnesī.

Latvijas elektroenerģijas tirgū ar Senergo vārdu darbojamies nedaudz vairāk kā pusgadu. Šajā periodā sadarbību ar mums ir paguvuši atzinīgi novērtēt vairāk kā 140 dažādu nozaru korporatīvie klienti, kas lieto vienu vai vairākus mūsu pakalpojumus: elektroenerģijas tirdzniecība, patēriņa monitorings, elektroenerģijas projektu izstrāde vai elektroenerģijas iepirkumi no mazajām elektrostacijām.

Iesoļojot 2020. gadā, mēs turpināsim izzināt jūsu vajadzības un, augstu vērtējot jūsu laiku, piedāvāt uzņēmuma datu analīzē balstītus risinājumus, lai jūs varat būt droši par sava uzņēmuma energoefektivitāti un atbilstošajām izmaksām, jo Senergo — tā ir vērtīga sadarbība.