Pirmajā pusgadā mūsu piegādātās elektroenerģijas apjoms turpināja pieaugt

2020. gada pirmajā pusgadā Senergo piegādātās elektroenerģijas apjoms...
Kļūt par klientu

2020. gada pirmajā pusgadā Senergo piegādātās elektroenerģijas apjoms pieaudzis gandrīz 2,5 reizes, salīdzinot ar šo pašu periodu pagājušajā gadā. Savukārt šī gada 2. ceturksnī piegādājām par 15% vairāk elektroenerģijas nekā šogad 1. ceturksnī. Kopumā Latvijas uzņēmumiem un valsts un pašvaldību institūcijām 2. ceturksnī nodrošinājām nedaudz vairāk kā 14 600 MWh, turpinot stiprināt savas pozīcijas Latvijas elektroenerģijas tirgū.

Arī mūsu klientu skaits turpina pieaugt — līdz šī gada 2. ceturkšņa beigām esam uzsākuši veiksmīgu sadarbību ar 209 klientiem visos Latvijas reģionos, kas ir par 29% vairāk nekā šī gada pirmajos trīs mēnešos. Šajā periodā par mūsu klientiem kļuvuši arī Sadzīves pakalpojumu kombināts, Mārupes komunālie pakalpojumi, Turaidas muzejrezervāts, Mālpils sociālais dienests un Lauku atbalsta dienests. Tāpat laika periodā no šī gada aprīļa līdz jūnija beigām esam uzvarējuši 6 publiskos iepirkumos un, noslēdzoties 2020. gada pirmajam pusgadam, kopumā elektrību piegādājām jau 81 uzvarētā valsts un pašvaldību institūciju publiskā iepirkuma ietvaros.

2020. gada otrajā ceturksnī elektrības tirdzniecības ietvaros turpinājām piedāvāt gan fiksētās, gan mainīgās cenas tarifus. Papildu tam sniedzam arī monitoringa pakalpojumus elektroenerģijas kvalitātes un patēriņa novērtēšanai, finansējam klientu elektroenerģijas projektus, kā arī sadarbojamies ar mazo elektrostaciju īpašniekiem un citiem elektroenerģijas ražotājiem, palīdzot pārstrukturēt elektroenerģijas ražošanas grafiku un palielināt ienākumus no ražošanas.

Tevi varētu interesēt

envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram