Senergo uzstāda elektroauto uzlādes stacijas ATTA Centre stāvvietā

2020.gada nogalē Senergo speciālisti biznesa centra ATTA Centre pazemes stāvvietā ierīkoja divas uzņēmuma ETago Latvijā ražotās uzlādes stacijas elektriskajām automašīnām.
Kļūt par klientu

Tendences auto nozarē liecina, ka videi draudzīgāki auto kļūst arvien populārāki. To novērtē arī mūsu klienti. 2020.gada nogalē Senergo speciālisti biznesa centra  ATTA Centre  pazemes stāvvietā ierīkoja divas uzņēmuma ETago Latvijā ražotās uzlādes stacijas elektriskajām automašīnām.

Abas stacijas ļauj vienlaicīgi uzlādēt divas automašīnas, katrai pieslēgvietai nodrošinot līdz 22kW jaudas. Tās aprīkotas ar attālinātu administratora vadību caur datoru, kā arī iespēju izmantot iepriekš ieprogrammētas RFID autorizācijas lietotāju kartiņas.* Tā kā stacijas atbilst datu apmaiņas protokola standartam OCPP 1.6S, tās nākotnē var tikt saslēgtas arī ar lielāko daļu auto uzlādes apmaksas platformu.

ATTA Centre ir lielākais biznesa centrs Baltijā ar kopējo platību 15 000 kvadrātmetru. Tajā ir 29 konferenču zāles, biroju centru un kopstrādes telpas, kā arī restorāns ar terasi. Pateicoties Senergo speciālistu ierīkotajām uzlādes stacijām, ATTA Centre  apmeklētāji turpmāk varēs ērti uzlādēt savus elektroauto, kamēr atrodas konferencē vai citā pasākumā.

* Darbojas uz radiofrekvences identifikācijas tehnoloģiju bāzes. Tiek izmantotas, lai uzsāktu vai pārtrauktu elektroauto uzlādi.

Tevi varētu interesēt

decembris 3, 2020
Novembrī uzvarējām 1 elektroenerģijas piegādes publiskajā iepirkumā

Paplašinot klientu portfeli, mēs turpinām piedalīties publiskajos iepirkumos. Piedāvājot visizdevīgākos...

Lasīt visu
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram