Septiņi enerģijas gadi un Senergo zīmola veiksmes stāsts

Apritējuši jau gandrīz septiņi gadi kopš strādājam energoapgādes jomā, pēdējo no tiem tirgū pavadot ar Senergo zīmolu.
Kļūt par klientu

Apritējuši jau gandrīz septiņi gadi kopš strādājam energoapgādes jomā, pēdējo no tiem tirgū pavadot ar Senergo zīmolu. Uzņēmuma īpašnieku maiņa 2019. gadā iezīmēja mūsu uzņēmumā jaunu attīstības posmu, kurā esam panākuši strauju pieaugumu piegādātās elektroenerģijas apjomā un klientu skaitā.

Senergo zīmols tika izstrādāts sadarbībā ar ASG Resolution Capital mārketinga komandu un gada laikā ir pierādījis sevi kā kvalitatīvu pasākumu kopums, kas sniedz pievienoto vērtību mūsu klientiem. Tajā ielikta mūsu pieredze elektroenerģijas jomā vairāku gadu garumā, klientu datu analīzē balstītie individuāli piedāvājumi un ieteikumi pārdomātajai resursu izmantošanai, lai uzņēmumi varētu paaugstināt savu energoefektivitāti.

“Esam Latvijas uzņēmums, tāpēc ļoti labi izprotam gan vietējo biznesa vidi, gan komersantu dažādas vajadzības attiecībā uz elektroenerģiju. Mēs rūpīgi analizējam uzņēmuma darbību pirms izteikt sadarbības piedāvājumu, bet sadarbības laikā meklējam papildu iespējas klientam ietaupīt, turklāt bez liekiem ieguldījumiem“, atzīmē Andrejs Kombecovs, Senergo valdes priekšsēdētājs.

“Apzinoties, ka elektrības kvalitāte nav atkarīga no sadarbības ar konkrēto tirgotāju, priekšplānā nāk citādāki izvērtēšanas kritēriji: pateicīgs tarifs, jo elektroenerģijas izmaksas veido būtisku pozīciju mūsu grupas uzņēmumu izdevumos, vēlme iedziļināties katra mūsu uzņēmuma darbībā un spēja būt pretimnākošiem. Augsti vērtējam uzņēmuma speciālistu zināšanas par enerģijas tirgu un palīdzību labāko nosacījumu izvēlē”, atzīst AmberStone Group valdes loceklis Kārlis Kavass.

Šodien Senergo zīmolam ir vairāk nekā 200 klienti visos Latvijas reģionos, virs 46 000 MWh piegādātās elektroenerģijas, vairāk nekā 80 uzvarētie publiskie iepirkumi, kā arī saprotami sadarbības nosacījumi un izdevīgi piedāvājumi Latvijas uzņēmumiem.

Izsakām īpašu pateicību ikvienam mūsu klientam par izrādīto uzticību un vērtīgo sadarbību!

Tevi varētu interesēt

maijs 7, 2020
Kas atšķir elektrības piegādātājus?

Lai arī kāds elektrības piegādātājs uzņēmumam būtu, tā gala rēķinu par elektrību veido trīs komponentes maksa par patērēto elektrību saskaņā...

Lasīt visu
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram