Trešajā ceturksnī trīskāršojām piegādātās elektroenerģijas apjomu

2020. gada trešais ceturksnis iezīmēja strauju kāpumu Senergo piegādātās elektroenerģijas apjomā — tas ir...
Kļūt par klientu

2020. gada trešais ceturksnis iezīmēja strauju kāpumu Senergo piegādātās elektroenerģijas apjomā — tas ir pieaudzis vairāk kā 3 reizes kopš gada sākuma un vairāk kā 2 reizes, salīdzinot ar pirmo pusgadu. Kopumā Latvijas uzņēmumiem, valsts un pašvaldību institūcijām trešajā ceturksnī nodrošinājām nedaudz vairāk kā 25 000 mWh, turpinot stiprināt savas pozīcijas Latvijas elektroenerģijas tirgū.

Arī mūsu klientu skaits turpina pieaugt — šī gada pirmajos deviņos mēnešos esam uzsākuši un turpinājuši veiksmīgu sadarbību ar 249 klientiem visos Latvijas reģionos, kas ir par 19% vairāk nekā šī gada pirmajā pusgadā. Trešajā ceturksnī par mūsu klientiem kļuvuši arī Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs, Banku augstskola, Latvijas Republikas Kultūras ministrija u.c. Tāpat laika periodā no šī gada jūlija līdz septembra beigām esam uzvarējuši 10 publiskajos iepirkumos un, noslēdzoties 2020. gada trešajam ceturksnim, kopumā elektrību piegādājām jau 87 uzvarēto valsts un pašvaldību institūciju publisko iepirkumu ietvaros.

2020. gada trešajā ceturksnī elektrības tirdzniecības ietvaros turpinājām piedāvāt gan fiksētās, gan mainīgās cenas tarifus. Papildu tam sniedzam arī monitoringa pakalpojumus elektroenerģijas kvalitātes un patēriņa novērtēšanai, finansējam klientu elektroenerģijas projektus, kā arī sadarbojamies ar mazo elektrostaciju īpašniekiem un citiem elektroenerģijas ražotājiem, palīdzot pārstrukturēt elektroenerģijas ražošanas grafiku un palielināt ienākumus no ražošanas.

Tevi varētu interesēt

janvāris 8, 2021
Kādu elektroenerģiju mēs patērējam?

Var pamanīt, ka 2020. gadā Latvijā praktiski visos mēnešos elektroenerģijas patēriņš stipri pārsniedz ražošanu. Kāpēc tā notiek un kādā veidā Latvijā tiek nodrošināts...

Lasīt visu
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram